Akademia SafeTech

Interschutz 2015

Interschutz 2015 – Międzynarodowe Targi Pożarnictwa, Klęsk Żywiołowych, Ratownictwa, Bezpieczeństwa i Ochrony w Hannoverze, w Niemczech.

Przed nami kolejna edycja targów w dniach 8-13 czerwca 2015 r. Impreza odbywa się co 5 lat. Wrażenie robi duża powierzchnia wystawiennicza – 90 tysięcy m2.

Ostatnio w targach udział wzięło 1337 wystawców z 46 krajów, a tym 33 z Polski, zaś odwiedziło je 125 tysięcy profesjonalistów.

W tym roku zostanie pobity rekord, spodziewamy się 1400 dostawców z 49 krajów oraz 100 tys. m2 powierzchni wystawienniczej i reprezentacyjnej. Wystawcy zaprezentują najnowszy sprzęt ratowniczy oraz innowacyjne podejście do ratownictwa. Zostanie zaprezentowane szersze spektrum tematyczne niż kiedykolwiek.

Tegoroczny Interschutz opiera się na 4 filarach: prewencja przeciwpożarowa, niesienie pomocy w katastrofach, ratownictwa, bezpieczeństwa i ochrony. Program obejmuje spektakularne pokazy oraz około 50 konferencji.

 więcej na http://www.interschutz.de/

 

Czekamy na pytania z dziedziny bezpieczeństwa Opiszcie i wyślijcie do nas swój problem, a najciekawszy rozwiniemy na łamach naszej Akademii.

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych: imienia, nazwiska, nazwy firmy, adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowej promującej usługi i produkty sprzedawane przez SafeTech Marian Hoppe Sp.j.. z siedzibą w Suchym Dworze ul. Kruczkowskiego 8. W czasie gdy dane będą przetwarzane osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do wglądu w dane oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawa prawna - ustawa z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Tymsamym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych i otrzymywanie informacji drogą mailową.

Ciekawy artykuł

Fundusz Sprawiedliwości dla strażaków z OSP – defibrylatory i inne produkty

Fundusz Sprawiedliwości dla strażaków z OSP – defibrylatory i inne produkty

więcej

Powiększamy dział serwisu. Dołącz do nas!

więcej

Czekamy na pytania z dziedziny bezpieczeństwa

Opiszcie i wyślijcie do nas swój problem, a na najciekawszy odpowiemy na łamach naszej Akademii.

Jesteśmy na Google+
Google+
Jesteśmy na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Youtube
YouTube