Akademia SafeTech

Konferencja „Partnerstwo dla prewencji. Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy.”

22.10 w Starogardzie Gdańskim  odbyła się konferencja pt. „Komunikacja na rzecz bezpieczeństwa pracy w firmie”. Było to przedsięwzięcie zorganizowane w ramach europejskiej kampanii informacyjnej 2012-2013 „Partnerstwo dla prewencji” prowadzonej w ponad 30 państwach.

Nasza firma SafeTech została poproszona o uczestnictwo w prezentacji rozwiązań technologii bezpieczeństwa w ramach wystawy.

Konferencja skierowana była do przedstawicieli biznesów i samorządów lokalnych. Przybyło około 130 osób. Wydarzenie uświetnił swoją osobą również starosta gdański.

Kampania „Partnerstwo dla prewencji” służy podniesieniu poziomu wiedzy na temat znaczenia przywództwa kadry zarządzającej i udziału pracowników w obszarze bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w celu zapobiegania wypadkom w pracy i chorobom

zawodowym.

Na konferencji przypomniano, że obowiązkiem prawnym (i moralnym) pracodawców jest zapewnienie pracownikom odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także konsultowanie się z pracownikami i/lub ich przedstawicielami oraz umożliwienie im udziału

w dyskusjach dotyczących tych kwestii. Pomocne może być przy tym dobrze kształtowane przywództwo w zakresie zarządzania bezpieczeństwem pracy.

W celu zapewnienia kierownikom dodatkowych wskazówek i wytycznych utworzono specjalną sekcję na stronach internetowych kampanii Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy. Znajdują się na niej linki do różnych publikacji i stron internetowych, a także przewodnik do pobrania.

Informacje te są dostępne w 24 językach pod adresem: http://www.healthy-workplaces.eu

 

Konferencję zorganizowali:

PolpharmaCIOPEuropejska Agencja

 

Czekamy na pytania z dziedziny bezpieczeństwa Opiszcie i wyślijcie do nas swój problem, a najciekawszy rozwiniemy na łamach naszej Akademii.

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych: imienia, nazwiska, nazwy firmy, adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowej promującej usługi i produkty sprzedawane przez SafeTech Marian Hoppe Sp.j.. z siedzibą w Suchym Dworze ul. Kruczkowskiego 8. W czasie gdy dane będą przetwarzane osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do wglądu w dane oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawa prawna - ustawa z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Tymsamym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych i otrzymywanie informacji drogą mailową.

Ciekawy artykuł

Fundusz Sprawiedliwości dla strażaków z OSP – defibrylatory i inne produkty

Fundusz Sprawiedliwości dla strażaków z OSP – defibrylatory i inne produkty

więcej

Powiększamy dział serwisu. Dołącz do nas!

więcej

Czekamy na pytania z dziedziny bezpieczeństwa

Opiszcie i wyślijcie do nas swój problem, a na najciekawszy odpowiemy na łamach naszej Akademii.

Jesteśmy na Google+
Google+
Jesteśmy na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Youtube
YouTube