Akademia SafeTech

LOTOS w czołówce firm petrochemicznych o najwyższym poziomie bezpieczeństwa gazowego

Dzięki wykorzystywaniu najnowocześniejszej technologii do detekcji gazów, Grupa LOTOS zalicza się do czołówki zachodnich firm petrochemicznych o najwyższym poziomie bezpieczeństwa gazowego.

Cieszymy się, że mogliśmy brać czynny udział w dostarczaniu wiedzy i rozwiązań dla Grupy. Do sukcesu należy fakt, że oprócz posiadanych rozwiazań, pracownicy służb bezpieczeństwa są samodzielni w wykonywaniu pewnych czynności związanych z utrzymaniem urządzeń w stanie gotowości, co znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa instalacji.

Zapraszamy do lektury artykułu, który pojawił się w Gospodarce Morskiej 13.11.2014.ikoca film 1

 

Czekamy na pytania z dziedziny bezpieczeństwa Opiszcie i wyślijcie do nas swój problem, a najciekawszy rozwiniemy na łamach naszej Akademii.

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych: imienia, nazwiska, nazwy firmy, adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowej promującej usługi i produkty sprzedawane przez SafeTech Marian Hoppe Sp.j.. z siedzibą w Suchym Dworze ul. Kruczkowskiego 8. W czasie gdy dane będą przetwarzane osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do wglądu w dane oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawa prawna - ustawa z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Tymsamym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych i otrzymywanie informacji drogą mailową.

Ciekawy artykuł

Fundusz Sprawiedliwości dla strażaków z OSP – defibrylatory i inne produkty

Fundusz Sprawiedliwości dla strażaków z OSP – defibrylatory i inne produkty

więcej

Powiększamy dział serwisu. Dołącz do nas!

więcej

Czekamy na pytania z dziedziny bezpieczeństwa

Opiszcie i wyślijcie do nas swój problem, a na najciekawszy odpowiemy na łamach naszej Akademii.

Jesteśmy na Google+
Google+
Jesteśmy na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Youtube
YouTube