Akademia SafeTech

Rewolucja w bezprzewodowej detekcji gazów – ProRAE Guardian

We wrześniu odbyła się pierwsza prezentacja najbardziej zaawansowanego bezprzewodowego oprogramowania analizującego zagrożenie gazowe  w czasie rzeczywistym – ProRAE Guardian. To rewolucja w bezprzewodowej detekcji gazów.

Uczestnicy Dnia Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony Zdrowia Grupy Orlen mogli samodzielnie doświadczyć jak łatwo jest wykryć niebezpieczeństwo w postaci sygnałów nadawanych z detektorów w różnych miejscach.

Dzięki ProRAE Guradian bez większego problemu komunikacyjnego można zorganizować akcję ratowniczą zarówno na imprezach masowych jak i na rozsianych po morzu statkach, platformach wiertniczych lub przy katastrofach.

 

Zapraszamy do lektury wywiadu udzielonego dla Gospodarki Morskiej. Zobacz TUTAJ.ikoca film 1

 

Więcej o produkcie TUTAJ.ikoca film 1

 

Czekamy na pytania z dziedziny bezpieczeństwa Opiszcie i wyślijcie do nas swój problem, a najciekawszy rozwiniemy na łamach naszej Akademii.

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych: imienia, nazwiska, nazwy firmy, adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowej promującej usługi i produkty sprzedawane przez SafeTech Marian Hoppe Sp.j.. z siedzibą w Suchym Dworze ul. Kruczkowskiego 8. W czasie gdy dane będą przetwarzane osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do wglądu w dane oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawa prawna - ustawa z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Tymsamym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych i otrzymywanie informacji drogą mailową.

Ciekawy artykuł

Fundusz Sprawiedliwości dla strażaków z OSP – defibrylatory i inne produkty

Fundusz Sprawiedliwości dla strażaków z OSP – defibrylatory i inne produkty

więcej

Powiększamy dział serwisu. Dołącz do nas!

więcej

Czekamy na pytania z dziedziny bezpieczeństwa

Opiszcie i wyślijcie do nas swój problem, a na najciekawszy odpowiemy na łamach naszej Akademii.

Jesteśmy na Google+
Google+
Jesteśmy na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Youtube
YouTube