Akademia SafeTech

Wodowanie ORP Ślązak i nowoczesne OPA

Wodowanie ORP Ślązak odbyło się 2.07 na nabrzeżu Stoczni Marynarki Wojennej w Gdyni.

To wielkie wydarzenie dla polskiej Marynarki Wojennej i dla naszej firmy. Projekt obrony przeciwawaryjnej dla Ślązaka został nominowany do nagrody diamentowej w konkursie „Lider Bezpieczeństwa Państwa 2015”. Konkurs realizowany jest przez Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych nagradza te produkty i usługi, które wyróżniają się innowacyjnością i najwyższą jakością, a które znajdują zastosowanie w służbach mundurowych.

Uroczystość zaszczycili m.in. Minister Obrony Narodowej Tomasz Siemoniak oraz przedstawiciele polskiego wojska lądowego i Marynarki Wojennej.

Matką chrzestną okrętu została pani Maria Waga, żona nieżyjącego już dowódcy Marynarki Wojennej RP, admirała Romualda Wagi.

zobacz też TUTAJ

zobacz film z wodowania

Czekamy na pytania z dziedziny bezpieczeństwa Opiszcie i wyślijcie do nas swój problem, a najciekawszy rozwiniemy na łamach naszej Akademii.

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych: imienia, nazwiska, nazwy firmy, adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowej promującej usługi i produkty sprzedawane przez SafeTech Marian Hoppe Sp.j.. z siedzibą w Suchym Dworze ul. Kruczkowskiego 8. W czasie gdy dane będą przetwarzane osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do wglądu w dane oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawa prawna - ustawa z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Tymsamym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych i otrzymywanie informacji drogą mailową.

Ciekawy artykuł

Fundusz Sprawiedliwości dla strażaków z OSP – defibrylatory i inne produkty

Fundusz Sprawiedliwości dla strażaków z OSP – defibrylatory i inne produkty

więcej

Powiększamy dział serwisu. Dołącz do nas!

więcej

Czekamy na pytania z dziedziny bezpieczeństwa

Opiszcie i wyślijcie do nas swój problem, a na najciekawszy odpowiemy na łamach naszej Akademii.

Jesteśmy na Google+
Google+
Jesteśmy na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Youtube
YouTube