Akademia SafeTech

Wydłużone godziny serwisowania detektorów gazu BW by Honeywell

Od października 2014 oferujemy nowe ułatwienia dla firm i jednostek używających sprzętu do detekcji gazów.

Zostają wydłużone godziny serwisowania dla Klientów posiadających produkty do detekcji gazów BW by Honeywell (serie żółtych detektorów GasAlert… i stacje do kalibracji). Serwis dla napraw pilnych dostępny będzie od godziny 8 rano do 22 wieczorem każdego dnia w siedzibie firmy. Prowadzimy także wynajem detektorów gazów i udostępniamy odpłatnie detektory na czas naprawy.

 

SafeTech Marian Hoppe Sp. j.  jest jedynym polskim autoryzowanym partnerem sieci serwisowej, sprzedażowej i szkoleniowej Honeywell w Polsce w basenie Morza Bałtyckiego. Do sieci tej wchodzi zespół międzynarodowych partnerów na wszystkich kontynentach, oferujących szeroki zakres usług w dziedzinie bezpieczeństwa gazowego zarówno dla jednostek na morzu jak i stacjonarnie w portach i na lądzie.

Więcej na http://www.honeywellgasdetmarine.com/honeywell-shipping-network/europeikoca film 1

 

Czekamy na pytania z dziedziny bezpieczeństwa Opiszcie i wyślijcie do nas swój problem, a najciekawszy rozwiniemy na łamach naszej Akademii.

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych: imienia, nazwiska, nazwy firmy, adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowej promującej usługi i produkty sprzedawane przez SafeTech Marian Hoppe Sp.j.. z siedzibą w Suchym Dworze ul. Kruczkowskiego 8. W czasie gdy dane będą przetwarzane osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do wglądu w dane oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawa prawna - ustawa z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Tymsamym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych i otrzymywanie informacji drogą mailową.

Ciekawy artykuł

Fundusz Sprawiedliwości dla strażaków z OSP – defibrylatory i inne produkty

Fundusz Sprawiedliwości dla strażaków z OSP – defibrylatory i inne produkty

więcej

Powiększamy dział serwisu. Dołącz do nas!

więcej

Czekamy na pytania z dziedziny bezpieczeństwa

Opiszcie i wyślijcie do nas swój problem, a na najciekawszy odpowiemy na łamach naszej Akademii.

Jesteśmy na Google+
Google+
Jesteśmy na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Youtube
YouTube