Akademia SafeTech

Serwis detektorów BW by Honeywell – ukończyliśmy najwyższy poziom szkoleń!

Uzyskaliśmy własnie kolejny poziom umiejętności serwisowania wszystkich detektorów firmy BW by Honeywell.

Był to już ostatni możliwy poziom treningowy, dzięki któremu w ciągu 3 dni nabyliśmy szczegółowych kompetencji w obsłudze m.in. sensorów oraz płyt głównych, m.in. w dostępie do oprogramowania i wymiany płyt, technice doboru sensorów do danych gazów itd.

Jesteśmy jedynym nadbałtyckim autoryzowanym partnerem w sieci serwisowej Honeywell w Polsce dedykowanym dla armatorów. Dlatego serwisujemy sprzęt do detekcji gazów od poniedziałku do soboty w godzinach od 8 rano do 20 wieczorem.

Pozostały sprzęt serwisujemy najszybciej jak to możliwe, również dla Klientów z oddalonych części kraju (wysyłkowo).

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy możliwość odsyłania sprzętu do serwisu poprzez naszego kuriera. Na Państwa skrzynkę wyślemy przygotowany już list przewozowy, który wystarczy wydrukować i wręczyć zamówionemu wcześniej kurierowi. Koszt wysyłki będzie dopisany do faktury końcowej.

Honeywell training Level II a   Honeywell training Level II b

 

Czekamy na pytania z dziedziny bezpieczeństwa Opiszcie i wyślijcie do nas swój problem, a najciekawszy rozwiniemy na łamach naszej Akademii.

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych: imienia, nazwiska, nazwy firmy, adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowej promującej usługi i produkty sprzedawane przez SafeTech Marian Hoppe Sp.j.. z siedzibą w Suchym Dworze ul. Kruczkowskiego 8. W czasie gdy dane będą przetwarzane osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do wglądu w dane oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawa prawna - ustawa z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Tymsamym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych i otrzymywanie informacji drogą mailową.

Ciekawy artykuł

Fundusz Sprawiedliwości dla strażaków z OSP – defibrylatory i inne produkty

Fundusz Sprawiedliwości dla strażaków z OSP – defibrylatory i inne produkty

więcej

Powiększamy dział serwisu. Dołącz do nas!

więcej

Czekamy na pytania z dziedziny bezpieczeństwa

Opiszcie i wyślijcie do nas swój problem, a na najciekawszy odpowiemy na łamach naszej Akademii.

Jesteśmy na Google+
Google+
Jesteśmy na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Youtube
YouTube