Akademia SafeTech

Zostaliśmy przedstawicielem renomowanej firmy RESQTEC

 

 

Zostaliśmy przedstawicielem renomowanej firmy RESQTEC

 

RESQTEC to holenderski producent najnowocześniejszych urządzeń ratownictwa technicznego.

Założony w 1972 roku, RESQTEC Zumro BV, z siedzibą w Lisse w Holandii, jest jednym z największych międzynarodowych firm. Prezentuje 40-letnie doświadczenie jako innowacyjny dostawca rozwiązań sprzętu Rescue and Recovery wspierajac zespoły ratowniczo-naprawcze na całym świecie.

Najpopularniejszym rozwiązaniem firmy jest zintegrowany system OCTOPUS. To synergia współpracujących ze sobą elementów takich jak: podpory stabilizacyjne, hybrydowe poduszki pneumatyczne, klocki i kliny stabilizujące oraz rozpieracze. Gigantyczną zaletą systemu OCTOPUS jest możliwość dowolnego budowania układu sił oraz łączenia poszczególnych elementów ze sobą, w kooperacji z jednym elementem zasilającym całość.

System jest bardzo łatwy w obsłudze i może być obsługiwany przez jedną osobę. To zapewnia maksimum bezpieczeństwa operacji. OCTOPUS łączy ze sobą najnowocześniejsze rozwiązania poszczególnych elementów z niespotykaną nigdzie indziej kooperacją poszczególnych narzędzi.

Zobaczcie, dlaczego poduszki pneumatyczne są okrągłe?

Więcej na temat systemu OCTOPUS.

 

NTlifting02b

 

Czekamy na pytania z dziedziny bezpieczeństwa Opiszcie i wyślijcie do nas swój problem, a najciekawszy rozwiniemy na łamach naszej Akademii.

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych: imienia, nazwiska, nazwy firmy, adresu e-mail w celu przesyłania informacji handlowej promującej usługi i produkty sprzedawane przez SafeTech Marian Hoppe Sp.j.. z siedzibą w Suchym Dworze ul. Kruczkowskiego 8. W czasie gdy dane będą przetwarzane osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do wglądu w dane oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawa prawna - ustawa z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Tymsamym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych i otrzymywanie informacji drogą mailową.

Ciekawy artykuł

Fundusz Sprawiedliwości dla strażaków z OSP – defibrylatory i inne produkty

Fundusz Sprawiedliwości dla strażaków z OSP – defibrylatory i inne produkty

więcej

Powiększamy dział serwisu. Dołącz do nas!

więcej

Czekamy na pytania z dziedziny bezpieczeństwa

Opiszcie i wyślijcie do nas swój problem, a na najciekawszy odpowiemy na łamach naszej Akademii.

Jesteśmy na Google+
Google+
Jesteśmy na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Youtube
YouTube