Realizacje

Misja specjalna dla Koncernu Grupa LOTOS

Od 2003 roku firma SafeTech Marian Hoppe współpracuje z Petrobaltic Sp. z o.o. a następnie LOTOS Petrobaltic S.A. w dziedzinie szeroko pojętych technik bezpieczeństwa, a w szczególności  w zakresie sprzętu ochron osobistych, roboczych i ucieczkowych, detektorów przenośnych gazów, technik oświetlenia osobistego i kompresorów wysokociśnieniowych używanych na platformach wiertniczych Spółki.

LOTOS Petrobaltic to Spółka Grupy LOTOS funkcjonująca w przemyśle poszukiwawczo-wydobywczym. Od ponad 30 lat zajmuje się poszukiwaniem i eksploatacją podmorskich złóż ropy naftowej i gazu ziemnego.

Współpraca nasza to nie tylko doradztwo i dostarczanie niezbędnych urządzeń i usług serwisowych,  ale również szkolenia specjalistyczne w zakresie współpracy.

Do zadań specjalnych SafeTech Marian Hoppe Sp. j. należą między innymi prace na  platformach wiertniczych, mianowicie serwis i dokonywanie pomiarów sprzętu ochron osobistych. Podczas przeglądu i atestacji sprawdzane są wszystkie sprzęty, usuwane są niedomagania i wymieniane są zużyte podzespoły. Działamy w oparciu  o posiadane uprawnienia producentów sprzętu oraz certyfikatu ISO 9001:2008. Aby świadczyć obsługę kompleksową zatrudniamy także specjalistów z branż pokrewnych ze stosownymi uprawnieniami. Poza tym organizujemy na platformach szkolenia z technik detekcji gazów.

Na lądzie odbywa się atestacja detektorów gazowych oraz sprawdzanie i pomiary kontrolne testerów aparatów oddechowych i masek, przyrządów do pomiaru wielkości elektrycznych czy urządzeń z dziedziny technik podtrzymujących życie.

W razie potrzeb naszego Klienta dostarczane są kolejne urządzenia związane z bezpieczeństwem pracowników  w strefach zagrożonych wybuchem. Realizujemy dla potrzeb platform wiertniczych dostawy aparatów ucieczkowych, oświetlenia osobistego w wykonaniu przeciwwybuchowym czy oświetlenia ciągów  ewakuacyjnych. Modernizujemy także park urządzeń pomiarowych gazów.

Zobacz więcej realizacji TUTAJ

Moja współpraca z firmą trwa już od 7 lat a wcześniej była ona prowadzona przez mojego poprzednika. We współpracy bardzo cenię sobie osobiste zaangażowanie przy każdym zleceniu właściciela Firmy jak i jego pracowników. Na podkreślenie zasługuje również ogólna wiedza na temat oferowanych i serwisowanych produktów pozwalająca w każdym czasie/z każdym problemem na konsultacje i wypracowanie najlepszych rozwiązań.

Po przekształceniu firmy w spółkę jawną dalej liczymy na takie samo zaangażowanie i pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z bezpieczeństwem naszych pracowników.

 

~Janusz Bażak, Wiodący Specjalista Biuro Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska, LOTOS Petrobaltic S.A.

Ciekawy artykuł

Powiększamy dział serwisu. Dołącz do nas!

więcej

Pakiet Bezpieczny Przemysł już dostępny!

Pakiet Bezpieczny Przemysł to kompleksowa obsługa bezpieczeństwa gazowego dużych i małych firm.

więcej

Czekamy na pytania z dziedziny bezpieczeństwa

Opiszcie i wyślijcie do nas swój problem, a na najciekawszy odpowiemy na łamach naszej Akademii.

Jesteśmy na Google+
Google+
Jesteśmy na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Youtube
YouTube