Realizacje

Detektory gazów i szkolenia w PEWiK Gdynia

 

Dla pracowników naszego Klienta PEWiK Gdynia wielokrotnie przeprowadzaliśmy autorskie szkolenia związane z detektorami gazów oraz stacją kalibracyjną Micro Dock II.

Były one częścią naszych prac związanych ze sprzedażą, zamontowaniem i uruchomieniem detektorów oraz stacji MicroDock II do automatycznej kontroli detektorów gazów. W szkoleniu brało udział za każdym razem ponad 20 osób. Każda z nich wyniosła wiedzę i umiejętność samodzielnej obsługi detektorów i stacji kalibracyjnej na wypadek stwierdzonej konieczności poprawy parametrów.

Podczas szkoleń wszyscy uczestnicy aktywnie wykonywali praktycznie każdą opcję urządzeń oraz zapoznali się ze wszystkimi ekranami części teoretycznej wykładów.

 

Zobacz więcej realizacji TUTAJ

PEWiK Sp. z o.o. w Gdyni informuje, że firma SafeTech Marian Hoppe z siedzibą w Suchym Dworze k/Gdyni 25.02.2013 zrealizowała dla naszej Spółki zamówienie dotyczące dostawy, montażu, uruchomienia i koordynacji włączenia do zakładowej sieci Eternet kompletów stacji MicroDock II do automatycznej kalibracji detektorów GasAlertMicroClip XT. Firma w ramach zamówienia udzieliła dla naszych pracowników szkolenia z zasad i obsługi konfiguracji stacji i przyrządów.

Dostawa była zrealizowana z należytą starannością w uzgodnionym terminie oraz spełniała określone wymagania jakościowe.

~Inż. Roman Wika, Główny Specjalista ds. BHP p.poż, PEWiK Gdynia Sp. o.o.

Ciekawy artykuł

Powiększamy dział serwisu. Dołącz do nas!

więcej

Pakiet Bezpieczny Przemysł już dostępny!

Pakiet Bezpieczny Przemysł to kompleksowa obsługa bezpieczeństwa gazowego dużych i małych firm.

więcej

Czekamy na pytania z dziedziny bezpieczeństwa

Opiszcie i wyślijcie do nas swój problem, a na najciekawszy odpowiemy na łamach naszej Akademii.

Jesteśmy na Google+
Google+
Jesteśmy na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Youtube
YouTube